Samsung Galaxy S21 pravděpodobně nabídne 11 barev

Již příští týden se Samsung chystá na představení řady Galaxy S21 a korejský gigant již chystá nové webové stránky. Známý leaker Evan Blass vytvořil rozsáhlý seznam více než 900 stránek, každou pro jinou verzi Galaxy S21, Galaxy S21 Plus a Galaxy S21 Ultra včetně jejich pamětových variant (128 GB, 256 GB a 512 GB) a téměř tucet barevných kombinací.

Samsung Galaxy S21
Samsung Galaxy S21

Tento seznam obsahuje neuvěřitelných jedenáct různých barev, které spadají pod název Phantom (černá, zlatá, námořnická modrá, šedá, bílá, fialová, titanová, červená, hnědá, růžová a stříbrná).

Pravděpodobné je, že Samsung při představení neuvede ihned všechny barvy a při uvedení nové řady se dočkáme pouze několika barevných variant, z nichž některé budou určeny pouze pro některé trhy či exkluzivní varianty. Také je možné, že k uvedení některých barev dojde až ke konci roku, což by mělo oživit povědomí o řadě Galaxy S21.

Rozdělení dle trhů bude například Itálie, kde se bude prodávat varianta Phantom Gray modelu Galaxy S21 5G pod názvem Enterprise Edition. To stejné platí pro Phantom Black a model Galaxy S21 Ultra 5G.

Celý seznam přikládáme v tomto odkazu, kde si můžete prohlédnout kombinace, které Samsung připravuje pro jednotlivé trhy.