Huawei P50 Pro nabídne menší displej s průstřelem uprostřed

Podle @OnLeaks bude Huawei P50 Pro menší než jeho předchůdce. Displej by měl nabídnout úhlopříčku 6,6“, čímž se svou velikostí přibližuje k P40 než P40 Pro, která měla displej o úhlopříčce 6,58“.

Huawei P50 Pro
Huawei P50 Pro

Strany displeje by měly být s malým zaoblením a zdá se, že se Huawei nebude dopouštět stejných chyb jako v minulosti a nabídna hardwarová tlačítka.

Tento design by měl nabídnout lepší kompaktnost. Na výšku by měl smartphone měřit 159 mm a na šířku 73 mm, což je opět blíže k P40 než k P40 Pro (162,9 x 75,5 mm).

Nejedná se však pouze o změnu ve velikosti displeje. Huawei P50 Pro by již neměl mít nevzhledný průstřel pro duální selfie kamery. Místo toho by se měl průstřel umístit doprostřed a selfie kamera bude jen jedna.

Rovněž by se měl zpět vrátit tradiční reproduktor, který nahradí akustický displej. Ten byl poprvé použit u modelu Huawei P30 Pro.

Podle dostupných zpráv bude Huawei P50 Pro používat displeje korejského Samsungu a LG. Pod kapotou bude tepat čipset Kirin 9000. Zde však zatím není jisté, zda bude TSMC schváleno obchodování s čínským výrobcem.

2 reakce na “Huawei P50 Pro nabídne menší displej s průstřelem uprostřed”

  1. Bez Google služeb to bude akorát předražené těžítko.

  2. bez google sluzeb si muzou vsechny telefony strcit za klobouk

Diskuze je uzavřena.